(22) 672 59 59 Umów wizytę
diagnostyka
Diagnostyka

Diagnostyka zwierząt


Diagnostyka to pojęcie ogólne określające bardzo złożony proces, który prowadzi do postawienia prawidłowej diagnozy. Oczywiście podstawą jest wiedza i umiejętności lekarza weterynarii. Bardzo często niezbędne jednak jest wykonanie badań dodatkowych.

Badanie endoskopowe

Badanie endoskopowe

Badanie endoskopowe odbywa się za pomocą specjalnych wzierników, które mogą być miękkie, lub twarde. Na końcu wziernika znajduje się kamerka i światło dzięki czemu możemy obrazować nawet dalekie narządy pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

W naszej przychodni możecie Państwo każdego dnia wykonać wszelkiego rodzaju badania laboratoryjne krwi. Współpracujemy z kilkoma polskimi i zagranicznymi laboratoriami. Wyniki otrzymujemy w ciągu kilku godzin.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Badania RTG

Badania RTG

Od roku 2013 w przychodni Wetmedic badania RTG przeprowadzamy za pomocą aparatu cyfrowego. Dzięki tej inwestycji wykonanie zdjęcia rentgenologicznego odbywa się szybko, a jakość zdjęć jest nieporównywalnie lepsza. Wynik badania otrzymujecie Państwo na płytce cd, którą można odtwarzać na każdym komputerze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Badania USG - badania ultrasonograficzne

Badania USG - badania ultrasonograficzne

Badanie ultrasonograficzne jest nieinwazyjną, oraz całkowicie bezbolesną metodą obrazowania. Dzięki tej metodzie możemy obrazować praktycznie wszystkie narządy jamy brzusznej. Obrazowanie narządów w ultrasonografii możliwe jest dzięki wykorzystaniu fali ultradźwiękowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Badania EKG

Badania EKG

Badanie EKG wykonujemy u pacjentów, u których występują objawy niewydolności krążenia. Czasami w trakcie rutynowej wizyty zwierzęcia w przychodni Wetmedic okazuje się, iż lekarz weterynarii stwierdza zaburzenia w pracy serca zwierzaka i zaleca wykonanie badania EKG.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pomiar ciśnienia

Pomiar ciśnienia

Badania ciśnienia krwi u zwierząt nie są zbyt powszechnie wykonywane, a jednak są bardzo istotne. Ogromne znaczenie pomiar ciśnienia krwi ma zwłaszcza u kotów. U tych zwierząt w dojrzałym wieku bardzo często rozwija się przewlekła niewydolność nerek, w przebiegu której może wystąpić nadciśnienie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Videootoskopia

Videootoskopia

Choroby kanałów słuchowych u zwierząt występują bardzo powszechnie. Borykamy się z nimi na co dzień. Kluczowym działaniem w tym przypadku jest dobre uwidocznienie wnętrza ucha - czyli kanału słuchowego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Twój pupil potrzebuje nagłej pomocy?

Przyjdź z nim do naszej przychodni Wetmedic. Jesteśmy do usług.
Żadnego potrzebującego zwierzaka nie zostawimy bez opieki.

Umów wizytę
MENU UMÓW WIZYTĘ